Фітнес

У 2005 році за ініціативи голови громадської організації «За чисте місто» Дмитра Глущенко був створений перший в місті сучасний спортивно-оздоровчий фітнес-центр «Super Body». Тут підхід до фітнесу заснований на практичному досвіді, професіоналізмі та індивідуальному підході до кожного клієнта.
Практично з дня заснування фітнес-центру – з 2006 року – в ньому існує цілий ряд програм, спрямованих на підтримку найбільш незахищених верств нашого суспільства.

Молодіжна програма

Молодіжна програма дозволяє Новомосковцев у віці до 18 років відвідувати тренажерні зали фітнес-центру зі значною знижкою. Юні городяни з задоволенням користуються цією перевагою і регулярно приходять в тренажерний зал. Адже для молодих людей спорт часто є способам створити образ сильного, життєво активного людини, сказати «ні» наркотичної та алкогольної залежності.

Соціальна група

В соціальну групу, також організовану в фітнес-центрі, входять діти, які отримали можливість безкоштовно відвідувати одну з найпопулярніших секцій – аеробіку. Тут професійний тренер допомагає молоді поліпшити фізичну форму, придбати струнку фігуру, гнучкість, позбавитися від нервової напруги і поліпшити настрій і здоров’я в цілому.

Люди з обмеженими можливостями

Ось уже котрий рік безкоштовно відвідують фітнес-центр люди з обмеженими можливостями, а саме, глухонімі новомосковці. Для людей, які в силу свого захворювання багато в чому, на жаль, обмежені в нашому суспільстві, можливість безкоштовно відвідувати тренажерні зали – це не тільки спосіб поліпшити свою фізичну форму, а й можливість самоствердитися, приєднавшись до співдружності активних, позитивних, впевнених в собі людей.