Перша перемога громадськості над зарвавшимися чиновниками

«Новомосковський відділ освіти є найбільшим порушником законодавства в сфері доступу до публічної інформації. На неодноразові запити про проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах за період з 2014 по 2015 рік наша громадська організація отримувала тільки формальні відписки.

Ігнорування законів України і не виконання посадових обов’язків начальником управління освіти говорить про її нахабства і повної впевненості в своїй безкарності », – стверджує в.о. глави організації Дмитро Глущенко.

«Ми були змушені звернутися до суду з вимогою забезпечити ніші законні права в доступі до інформації. Суд задовольнив наш позов, визнав дії управління освіти на чолі з Наталією Іванівною незаконними і зобов’язав уявити всі документи! », – продовжив він.

«Абсурд ситуації полягає в тому, що чиновників доводиться в судовому порядку змушувати робити свою пряму роботу, за яку вони отримують гроші з кишені платників податків. Новомосковськ застряг в якомусь середньовіччі. Інформацію, яку в інших містах можна легко знайти у відкритому доступі або отримати в найкоротші терміни через запит, доводитися вибивати тільки після рішення суду. Це безпосередньо вказує на корупційну складову в роботі наших чинуш», – сказав на закінчення Дмитро Глущенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *