Злодій повинен сидіти у в’язниці

Ще одна маленька, проміжна перемога. Нарешті то, звільнена завідуюча управлінням освіти Наталя Падашуля. На неодноразові звернення нашої організації до виконуючого обов’язки міського голови Новомосковська Сергію Гошко очистити владу від чиновників, які загрузли в корупції, маленька справедливість восторжествувала.

Нагадаю, Наталія Падашуля систематично, нахабно і демонстративно порушувала Закон України «Про доступ до публічної інформації», що було доведено в суді. Так само нами виявлено велику кількість порушень витрачання коштів за 2014 і 2015 роки. Суми величезні, а втрати можуть обчислюватися мільйонами. Зрозуміло що, ця беззахисна і тендітна жінка не змогла б сама поцупити таку кількість грошей, в цьому допомагали. Більш того, я впевнений вона є тупим виконавцем, а головний бенефіціар сидів вище. Але на жаль за все відповідати буде, швидше за все, тільки виконавець.

Як я сказав, це тільки проміжна перемога, так як звільнення для нас не є самоціллю. За тією інформацією, що у нас вже є, ми будемо домагатися реального покарання для даної персони і подільників. Злодій повинен сидіти у в’язниці.

PS: Хочеться побажати діючої влади бути рішучіше в прийнятті кадрових рішень і не перестраховуватися в ситуаціях, коли все досить однозначно.

В.о. голови громадської організації “За Чісте Місто” Дмитро Глущенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *