Чим годували дітей у дитячих садах Новомосковська

15 вересня 2016 року в дитячих садках міста Новомосковська пройшли обшуки, в рамках кримінальної справи відкритого 13 квітня 2016 року по ст. 190 Кримінального кодексу України, відносно шахрайських дій підприємств ТОВ «Роднічок» і ПП «Наше майбутнє».

З ініціативи батьків і нашої організації, було проведено дослідження зразків вершкового масла. В ході якого з’ясувалося, що замість масла жирністю 72%, дітям давали спред найгіршої якості. Різниця в ціні майже в три рази, таким чином, діячі відділу освіти заробляли на здоров’ї наших дітей. За цим фактом ми звернулися в поліцію.

Мені особисто кілька разів доводилося забирати дитину з садка, відразу після сніданку, з ознаками отруєння, при цьому з ранку з дитиною було все нормально. У мене немає ніяких претензій до вихователів і кухарям. Я впевнений, що ця схема була організована профільним керівництвом. Більш того, жонглери відділу освіти примудрилися більше року проводити тендери і підписувати договори з ПП «Наше майбутнє», яка понад рік була ліквідована.

Нагадую, що дані компанії розвинули свою діяльність під час перебування міра Мороза, його зама Калюжної та колишнього начальника відділу освіти Падашулі. Остання, швидше за все і прикривала всі ці схеми. Невже мало було відкатів на ремонтах?

В.о. голови організації Дмитро Глущенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *