За наші гроші ми годуємо трутнів, або як працює інспекція з благоустрою у Новомосковську

На численні звернення громадян цього літа наша громадська організація зайнялася проблемою стихійної торгівлі. Ми стали свідками того, що її наче усі прагнуть подолати, а на ділі включають режим бюрократів і переводять один на одного стрілки.

Аби розібратись з даним питанням, хто ж таки має законні  права стати на шлях боротьби з цим явищем, нами було зроблено кілька інформаційних запитів.  Розпочати ми вирішили з виконкому, а саме з інспекції по благоустрою.

Чесно кажучи, після отримання відповіді у нас волосся стало дибки. За 2 роки з моменту створення за кошти з наших податків ми годували трутнів, які нічого не роблять.

Тепер по черзі, днем створення комісії можна вважати день, коли було затверджено рішення Новомосковської міської ради №1099 від 05.09.2014 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 09.07.2014 р.. № 1066 «Про створення інспекції з благоустрою міста Новомосковська». http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua/document/pro-vnesennya-zmin-do-rishennya-novomoskovskoyi-miskoyi-radi-vid-09072014r-no-1066-pro . Після його прийняття були внесенні зміни до ряду розпорядчих документів та нарешті створено відділ благоустрою та екологічного забезпечення у кількості 3-х штатних одиниць: 1-о головного спеціаліста з питань екологічного забезпечення життєдіяльності міста та 2-х головних спеціалістів з благоустрою. Наших роботяг було призначено на посади 01.11.2012 року, 28.04.2015 року та 01.07.2015 року.

З отриманих документів ми встановили що, інспекцією з благоустрою та її представниками з початку створення комісії складено 20 протоколів про адміністративне порушення, усі вони направлені на розгляд комісії.  А ось скільки було ухвалено залишається великою загадкою. Зі складом адмінкомісії та повним текстом відповіді на інформаційний запит можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B41Nkx8WV2agbVRQWGFqby1UUk0/view?usp=sharing

Виходить, що два роки ми годували трутнів і платили їм заробітну плату. Невже наше місто таке ідеальне, що вони можуть собі дозволити так працювати? Як показує практика інших міст, працівників подібних інспекцій взагалі не можна знайти на своєму місці, вони завжди у «полях». Наприклад у Нікополі адмінкомісія засідає кожного місяця і менш як 40 протоколів взагалі не розглядають.

Та насправді все залежить від керівництва, якщо їм байдуже – 20 адмінпротоколів наглядний результат роботи. Сподіваємось, що вони зроблять висновки і найближчим часом підлеглі почнуть виконувати свою роботу, що у свою чергу покращить стан нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *