Novomoskovsk city – рай для корупціонерів

У Новомосковську є традиція – не проводити тендери без порушень та договорняків. Спочатку лідером у цьому напрямку було управління освіти під керівництвом славнозвісної Наталі Падашулі. Тепер естафету прийняло КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» і його керівник Сергій Півоваров.

Минулого тижня підприємство здійснило закупівлю дизельного пального та бензину через систему Prozorro. Відповідно до оголошення очікувана вартість дизельного палива об’ємом 2800 літрів, бензину А-80 – 4400 літрів, бензину А-95 – 500 літрів складала 143 950 грн.

Після вивчення документів стає зрозумілим, що без домовленості між усіма учасниками процесу не обійшлося.По-перше, взяли участь у закупівлі два учасник: ТОВ ФАРМФОРВАРД https://drive.google.com/file/d/0B41Nkx8WV2agOWRuSkMzdTlod28/view?usp=sharing та ПАТ “НОВОМОСКОВСЬКЕ РАЙОННЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “АГРОТЕХСЕРВІС” https://drive.google.com/file/d/0B41Nkx8WV2agWks0UzZCM1M3a00/view?usp=sharing. За результатами аукціону переможцем слало останнє підприємство. Керівником фірми-переможця є БОБИК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ, член виконавчого комітету Новомосковської міської ради, а керівником фірми, що програла – ФІНЬКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ, депутат Новомосковської міської ради, секретар комісії з питань планування, соціально – економічного розвитку та бюджету міста.

По-друге, заощадити вдалося 100 грн, що становить 0,07% від загальної суми.

По-третє, що жодна фірма у поданому пакеті документів не зазначила цінову пропозицію по кожного виду палива, мають ідентичні сертифікати та паспорти якості.

Поки ми працюємо щоб наповнити бюджет міста, наші «розумники» домовляються між собою і ділять гроші платників податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *