Або ти здаси декларації, або вони здадуть тебе

31 жовтня сплив термін подачі електронних декларацій, та як показала практика всі представник влади  не відзвітували про своє майно.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до закону, декларації за 2015 рік зобов’язані були подати службові особи, які на день початку подання декларацій (1 вересня) займали відповідальне й особливо відповідальне становище.

 Зокрема станом на 8 листопада 2016 року не подали декларації в.о. міського голови, секретаря міської Сергій Горошко, перший заступник міського голови Юрій Карачевцев, заступник міського голови з питань економіки Костянтин Морозов, заступник міського голови з питань соціального захисту населення Валерій Ляшок, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова і керуючий справами міськвиконкому Анна Чуднівець.

Ми порівняли ситуацію з іншими містами обласного значення Дніпропетровської області. Встановлено декларацію подали усі 12 міських голів, а от їх заступники вирішили відмовчатись. Тільки заступники Бориса Філатова (мер м.Дніпро) та двоє з п’яти замів Требушкіна Руслана (мер м. Покровськ) розмістили інформацію про їх майновий стан за минулий рік.

Згідно із законом, умисне неподання декларації, карається штрафом від 2500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *