Ми все-таки нагріємо руки на теплових лічильниках!

Провести тендер та заробити на ньому стає головною задачею багатьох чиновників. Для Новомосковська це не виключення! Цього разу увагу нашої громадської організації привернули публічні закупівлі приладів обліку теплової енергії та їх монтаж у житлових будинках, які проводило КП “Новомосковськтеплоенерго”.

Аукціон відбувся 25 листопада поточного року, у ньому прийняли участить три учасники. Очікувана вартість теплових лічильників та їх встановлення складала 1 012 500 грн.

Під час розкриття виявилося, що фірма ПНВП “ЕРГОМЕРА” запропонувала найнижчу цінову пропозицію 899 997.60 грн. Та за рішенням тендерної комісії у зв’язку з невідповідністю назви теплових лічильників дану пропозицію було відхилено, рішення підтримали усі 7 членів комісії.

І тепер після того як покінчено з конкурентами, переможцем стає ТОВ ЕЛ ЕНД ДЖИ МІТЕРІНГ, їх цінова пропозиція склала 1 012 150 грн. Ця фірма вже тричі приймає участь у закупівлях теплових лічильників. Двічі тендер було скасовувано: першого разу через те, що підприємство виявилося єдиним учасником, вдруге через невідповідність предмету договору.

Прості підрахунки свідчать, що у разі перемоги ПНВП “ЕРГОМЕРА” заощадити вдається 112 503 грн, що складає 11% від загальної суми. Невже КП “Новомосковськтеплоенерго”, яке по вуха у боргах має право так нахабно витрачати гроші платників податків? Чому не направити заощаджені кошти на погашення рахунків самого підприємства за блакитне паливо чи електроенергію? Та тому, що їх краще поділити між собою!

Без корупційних схем й домовленості між деякими учасниками та керівництвом підприємства тут не обійшлося! На нашу думку, головною вимогою проведення тендерів є закупівля товару, що підходить за характеристиками за найменшу ціну! Такої думки дотримується і ПНВП “ЕРГОМЕРА”, яке наразі оскаржує результати торгів. Про подальший перебіг подій буде повідомлено додатково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *