Шукаємо «НАШІ ГРОШІ»

Наша громадська організація розпочинає нову інформаційну рубрику. Ми допоможемо знайти «НАШІ ГРОШІ» у публічних закупівлях. 

На нашому сайті ми неодноразова публікували різноманітні матеріали стосовно того, як можна відстежити проведення тендерів, знайти код ЄДРПОУ й кінцевих бенефіціарів підприємства та прослідкувати використання бюджетних коштів.

Опираючись на суспільний запит новомосковців та маючи певний досвід роботи у даній галузі, ми вирішили розпочати нову рубрику. Головне завдання – ефективне та раціональне використання коштів платників податків й пошук грубих порушень у публічних закупівлях. Завдяки нашим знанням та вашій активності ми зробимо корупцію під час проведення тендерів видимою, покараємо винних та змусимо наших чиновників відмовитись від ганебних схем додаткового збагачення.

Найближчим часом ми розглянемо базові принципи закупівлі, головні поняття законодавства, як відбувається сам процес, які бувають пороги та багато іншого.

Головне значення закупівель полягає у задоволення суспільних потреб. Тобто, потребу у більш високій якості життя, що реалізується у медичному обслуговуванні, освіті, безпеці, транспортному забезпеченні, комунально-побутових умовах тощо. Абсолютна прозорість проведення тендерів виступає своєрідним індикатором взаємоповаги між державою, бізнесом і суспільством та слугує джерелом інформації щодо доцільності використання коштів платників податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *