Контроль у сфері державних закупівель

Здійснення регулювання та контролю у сфері держзакупівель відбувається відповідно до ст. 7 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Якщо функцію регулювання і координації Законом надано лише одному суб’єкту – Міністерству економічного розвитку і торгівлі – , то повноваження щодо контролю розподілено між різними державними органами, відповідно до їхньої вузької компетенції.

Вказавши прямо повноваження Мінекономрозвитку, АМК та ДКСУ, пошук низки законодавчих актів, де визначено повноваження інших суб’єктів контролю, законодавцем покладено на плечі зацікавлених осіб, зокрема замовників.Щоб кожен мав розуміння того, чим займається той чи інший орган контролю, ми коротко опишемо їх роботу. Наголошуємо, більш повну інформацію ви знайдете у Законі.

Державна аудиторська служба (ДАСУ) – перевіряє, як відбувається витрата коштів, тобто правильність бухгалтерських та фінансових операцій. Мають право складати адмінпротоколи та передавати справи до правоохоронних органів.

Державна казначейська служба (ДКСУ) – проводить контроль при здійсненні договорів про закупівлю, тобто до здійснення оплати перевіряє наявність оригіналу договору, наявність річного плану закупівель та звіту про його виконання. З досвіду нашої організації та інших наших колег, спілкування з казначейством краще проводити виключно у письмовій формі.

Рахункова палата (РПУ) – орган парламентського контролю за виконання державного бюджету. Може проводити фінансові перевірки підприємств, які використовують бюджетні кошти.

Антимонопольний комітет (АМКУ) – орган захисту конкуренції, тобто саме тут відбувається боротьба проти змов у закупівлях. Та є один такий маленький нюанс, оскаржувати результати тендеру може тільки учасники, а розгляд скарг є платним.

Також органами контролю у сфері держзакупівель є: поліція, служба безпеки та прокуратура. Та про їх повноваження ми розкажемо у наступних публікаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *