Як «свята» жінка на дітях наживалася

Зараз на сайтах Новомосковська все частіше можна прочитати про жахливу несправедливість стосовно колишнього керівника управління освіти Наталії Падашулі. Цю «святу» жінку незаконно звільнили за звинуваченням в корупції. Як показує аналіз документів, які нашої громадської організації вдалося отримати – звільнення мало, тут на цілий термін тягне.

Нам дуже пощастило отримати кілька платіжних доручень за 2011-2015 роки, які колишня керівниця не встигла або не знищила разом з іншими.

Тендери не проводилися, закупівлі ділилися на допорогових суми з метою укладення прямих договорів з «потрібними» фірмами. На кожному найменуванні товару, ціни завищені від 16% до 30%. За вкрадені тільки за один рік гроші можна було б засклити всі школи міста. З батьків видавлюють гроші до фондів груп, садків, класів, шкіл розповідаючи, що грошей немає. А гроші просто неміряно, тільки їх в нахабну розкрадають конкретні люди.\

Для того, щоб нас не звинуватили у брехні ми опублікуємо копії платіжок за 2015 рік, і кожен з Вас може сам порівняти ціни.

Ті платіжки, які ми опублікували, це лише вершина величезного айсберга. Провернути таку операцію без вищого керівництва просто не можливо. Тепер зрозуміло, чому пані Падашуля порушувала Закон України «Про доступ до публічної інформації» приховуючи фінансові документи. Нагадаємо, що її безпосереднім начальником була заст міського голови Ірина Калюжна, а мером – Сергій Мороз.

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *