Хто винен і що робити?

Що стався минулого тижня корупційний скандал, навколо заміни пластикових вікон на пластикові вікна в садочку «Черемушки» має конкретні особи.

Нагадаємо, що недавно відбувся тендер на установку пластикових вікон в садку «Черемушки». За доброю традицією тендер виграла токсична компанія «Будінвест», не раз фігурує в корупційних скандалах. Примітно тут дві речі: перше – новомосковським УЖКГ з формальних причин було відмовлено компаніям з кращими ціновими пропозиціями. У підсумку переплата становить 200 тис. Грн. Друге і найголовніше – в садку 70% вікон вже замінено, за рахунок батьків, на суму близько 1 млн. грн. По-великому рахунку, потрібно було замінити решта вікна, а решту грошей пустити на важливіші потреби і припинити збирати гроші з батьків в різні фонди!

Як показує ситуація, що склалася, грошей неміряно і куди дівати їх вже не знають, вірніше знають, але апетит приходить під час їжі … Тепер про самих не наїдається … Відповідальні в даній ситуації є – начальник УЖКГ Станіслав Сигида, юне дарування віддала тендер СК «Будінвест» і заступник мера Юрій Карачевцев, його безпосередній начальник і покровитель.

До слова в декларації Юрія Васильовича за 2016 рік з’явилася сума 103000 доларів, в декларації за 2015 її не було. Не зрозуміло, звідки вона взялася, то чи була прихована раніше, а може тендери приносять непоганий дохід. І замикає трійку безпосередній виконавець Денис Островський, вдалому стартапу яку може позаздрити сам Цукерберг.

На закінчення хочеться сказати, всім, хто потребує грошей, на лікування, ліки, продукти, або може просто Ви початківець Остап Бендер. Звертайтеся на здоров’я до вищеперелічених персонам, гроші в наявності є.

Далі буде…

Дмитро Глущенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *