Гімназист – це звучить гордо

Перше вересня – урочистий день для кожного з нас. І якщо навіть немає в сім’ї учнів або студентів, побачивши святково одягнених школярів стискається серце від власних спогадів. Адже шкільні роки – це щаслива пора дитинства і юності.

Для учнівського та педагогічного колективів школи №3 цей рік – особливий, тому що школа починає його в новому статусі гімназії. Тому відтепер учні будуть гордо носити звання гімназистів.

Як і належить, з нагоди свята до школярів приїхало багато гостей. Привітав гімназистів з Днем Знань та голова громадської організації «За чисте місто» Д. Глущенко, який вже давно є бажаним гостем в цій школі. Дмитро Олександрович побажав учням цеглинка за цеглинкою будувати фундамент свого майбутнього, тим більше, що педагогічний колектив докладає всіх зусиль, щоб учні, після закінчення школи, уже мали необхідний багаж знань.

Директор гімназії Володимир Миколайович Ситник подякував гостям свята за ту допомогу, яку вони надають школі: «Хочеться вклонитися людям, завдяки яким у нас з’явилася нова лабораторія фізики, хімії, обладнаний кабінет біології. У стані монтажу знаходиться мультимедійний клас. Тому 100-річчя школи нам є з чим зустрічати ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *