Незабутній останній дзвоник

Щороку в школах всієї країни звучить тривожний і одночасно радісний останній дзвінок. Тридцятого травня і в школах нашого міста востаннє сіли за парту випускники 2008 року. В цей день до випускників на свято приходить багато гостей, з напутнім словом проводжають у доросле життя школярів вчителі та батьки.

На свято останнього дзвоника до шкіл №4 і №12 прийшов і голова громадської організації “За чисте місто” Дмитро Глущенко. Він привітав одинадцятикласників зі святом і побажав кожному і далі здобувати знання, впевнено прокладати собі дорогу в життя, зуміти правильно визначитися з пріоритетами і побудувати гідне майбутнє. Кращим учням школи Д. Глущенко вручив грошові премії за успіхи в навчанні.

А ось школа №3 в цей день відзначала подвійне свято – їй було присвоєно почесне звання гімназії. З професійним підвищенням В. Ситника, директора школи і всіх його учнів привітала представниця громадської організації “За чисте місто” Т. Тарасенко. Вона також вручила стипендії талановитим школярам, ​​а директору школи – спонсорську матеріальну допомогу від Д. Глущенко для придбання костюмів для вокально-інструментального колективу “Смак” (кер. Д. Мельник).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *