Оновлений храм вознісся до небес

Десять років тому священик о. Михайло відслужив першу службу в храмі Святої Трійці, що на вулиці Комсомольській. Тоді приміщення нагадувало собою церкву лише наявністю ікон.

Незабаром батюшку замінив о. Микола (Капралік), який теж провів кілька нелегких років, перш ніж життя в церкві завирувало – почалася загальна реконструкція приміщення колишньої художньої майстерні. У листопаді 2007 року реконструкція нарешті була завершена.

Оновлену церква в один з листопадових днів відвідало чимало гостей. Серед них – і благодійники, які внесли посильний внесок у відродження церковного приміщення. Під час промови о. Микола зазначив працю кожного, не забувши ні меценатів, ні тих, хто фізично працював на благо храму. Потім відбулося урочисте вручення грамот та орденів. Орден князя Володимира Великого отримав з рук голови Дніпропетровської єпархії УПЦ КП і Дмитро Глущенко, який вніс посильний внесок в придбання церковних дзвонів.

Гості свята – все, хто отримав з рук митрополита почесні нагороди, підкреслили, що така нагорода – аванс на майбутнє, і обіцяли надалі також сприяти розвитку української православної церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *