Кожна робота повинна бути оцінена по достоїнству

Голова громадської організації «За чисте місто» Дмитро Олександрович Глущенко не перший рік займається благодійною діяльністю. Але з особливим задоволенням і відповідальністю він бере шефство над школами міста, приділяючи увагу підростаючому поколінню.

На початку навчального року 2007 \ 2008 рік голова організації «За чисте місто» оголосив про запровадження стипендії для учнів всіх шкіл міста. – Це заохочення і стимулювання дітей до успішного навчання, до розкриття творчого потенціалу, – пояснив своє рішення Дмитро Олександрович. – Сьогодні це їх робота. І якщо ця робота якісна, то чому б не відзначити кращих з кращих? Я вважаю, що це інвестиції в майбутнє. На жаль, це не в повній мірі розуміє наша влада.

Активом організації «За чисте місто» було прийнято рішення визначити щомісячну стипендію в розмірі 200 гривень одному з кращих учнів в кожній школі міста. У всі навчальні заклади ми розіслали листи з пропозицією щодо суми винагороди. Але від керівництва деяких шкіл надійшла пропозиція розділити цю суму на двох учнів – важко з такої кількості хороших школярів вибрати найкращого.

Першою ластівкою в здійсненні запланованого стала НСЗОШ № 13 з мікрорайону Кулебовка (дир. А. Петровська). Ця подія співпала з загальношкільних святом – днем ​​ерудита, який і відвідав Д. Глущенко для першого вручення премії. Її володарями стали Олександр Шевченко, голова учнівського самоврядування школи, учасник багатьох міських предметних олімпіад та Наталія Куриленко – також переможниця олімпіад, що проводяться в місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *