Дорогами партизанської слави

Петро Іванович Ескін – голова ветеранської організації партизан і підпільників Присамар’я та Володимир Павлович Махно – часті гості в школах міста та району, де вони розповідають дітям про воєнні роки. Давньою мрією ветеранів було показати дітям місця партизанської слави.

Саме з таким проханням звернувся Петро Іванович до голови громадської організації «За чисте місто» Дмитру Глущенко. Дмитро Олександрович підтримав ініціативу і сприяв тому, щоб учні шостих, сьомих і восьмих класів школи № 3 вирушили в новомосковський ліс на екскурсію.

Багато цікавого в той день почули учні, яких дуже вразили розповіді ветеранів. Уже з новими почуттями поклали діти квіти до пам’ятника загиблим воїнам в селищі Черкаському. А потім був осередок у трьохсотлітнього дуба, пісні … Влаштували організатори для школярів і частування солодощами.

Виховання сьогоднішньої молоді, в тому числі і військово-патріотичне, питання серйозне. Якщо кожен з нас зрозуміє це зараз, то ми, безперечно, уникнемо багатьох проблем в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *