У гості до Шрека

З тих пір як в місті перестав функціонувати кінотеатр “Авангард”, новомосковці були позбавлені одного з улюблених видів відпочинку дорослих і дітей – походів у кіно. Залишається тільки заздрити жителям Дніпропетровська, де поряд зі старими, але відреставрованими кінотеатрами, діють нові.

Тому щиро раділи малюки – учні 2-3 класів школи №12, вирушаючи в кінотеатр “Родина”. Адже завдяки голові громадської організації “За чисте місто” Дмитру Глущенко вісімдесят школярів отримали можливість зустрітися з зеленим людожером Шреком.

Хрумтіла попкорном дітвора, озиралися на всі боки – скільки цікавого навколо! Вперше в великому залі біля великого екрану – скільки вражень!

По закінченню фільму діток зустрічав сам меценат. За їх задоволеним особам і дитячому щебетання (ділилися враженнями) було зрозуміло: все пройшло вдало.

Свято, яке влаштував благодійник, припав всім до душі. За словами вчителів, для деяких сімей самостійно повезти дітей до розважальних закладів обласного центру – лише мрія. Дмитро Олександрович її здійснив. Він і надалі планує допомагати школам. Уже після літніх канікул школярі відвідають інші цікаві місця Дніпропетровська, серед яких музеї, театри, виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *