Святкуючи, удостоїться благодаті

Свято Трійці – одне з дванадцяти найбільших свят року – відзначили в минулу неділю православні всього світу. У Свято-Троїцькому храмі УПЦ КП разом з настоятелем о. Миколою провели богослужіння священики, запрошені з інших церков. В урочистій атмосфері відбулася хресна хода, духовний спів, освячення зелені.

Але важливість цього свята полягає не тільки в дотриманні духовного обряду, в цей день потрібно доводити і досконалість душі. Саме такий акт про доброчинність провів в той день голова громадської організації «За чисте місто» Дмитро Глущенко, яка не вперше бере участь у подібних акціях. На його кошти до свята був організований благодійний обід для 230 парафіян. Для них приготували гарячі страви, салати, випічку. Людям завжди приємна увага, особливо в такі світлі моменти, тому багато прихожан виглядало розчуленими.
О. Микола звернувся до присутніх, побажав кожному Божої благодаті. А також висловив подяку меценату – «так не збідніє рука того, хто дає», а за добрі справи обов’язково віддасть Всевишній ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *