Чудеса бувають

У день святого Миколая надія на чудо жевріє в кожному серці. Особливо свята і сюрпризів в цей день чекають діти. Як можна обдурити їх надії?

Громадська організація «За чисте місто» (голова Д. Глущенко) взяла участь в акції, яка була організована керівником благодійного фонду «Серце, не спи» Ганною Бойко в день св. Миколи.

Організаторам вдалося влаштувати чудової свято дітям дитячого будинку №1 м.Дніпропетровська, яким так не вистачає батьківського тепла і турботи. Діткам вручили багато подарунків, іграшок та солодощів – словом, вийшла справжня казка для малюків. Для організаторів ж найкращим подарунком стали щасливі посмішки на обличчях дітей, їх очі, в яких світилося щастя від усвідомлення того, що про них не забули, що вони комусь потрібні.

По словам Анны Бойко, нет большей радости, чем видеть восторженные глаза детей, способствовать их  вере в настоящее чудо. Основная направленность работы фонда, – обьясняет руководитель БО «Сердце, не спи», – помощь детям, лишенным родительского тепла, ласки и заботы. А главной задачей Анна считает помощь каждому ребенку в поиске своей семьи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *