Бути у формі – це важливо

Всі ми хочемо добитися успіху якнайскоріше. Але не слід забувати, що досягти бажаного результату в будь-якій справі можна тільки шляхом копіткої праці. І підтримка свого здоров’я та вдосконалення тіла – не виняток.

Один із шляхів для досягнення цієї мети – заняття фітнесом.
У спортивному центрі «Super Body» за підтримки громадської організації «За чисте місто» (голова Д. Глущенко) вже не перший рік працює благодійна програма, яка дозволяє юним Новомосковцев займатися фітнесом безкоштовно. Ось і недавно був здійснений черговий набір соціальної групи, до складу якої увійшли учні з різних шкіл нашого міста. Дівчата раз на тиждень відвідують спортивні зали, де за допомогою тренерів поправляють своє здоров’я.

Слід знати, що заняття фітнесом дають нам набагато більше, ніж просто формування спортивної статури. Термін «фітнес» походить від англійського «To be fit», що означає «бути у формі». А для нашої молоді це означає – активний спосіб життя, в якій немає місця шкідливим звичкам. І добре, коли на шляху до мети тобі простягають руку дружньої допомоги – це означає, що старт пройшов успішно і можна йти далі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *