Друге життя будинку № 1

Народження дитини – велике таїнство і диво, невимовна радість і щастя для батьків. І велике значення має те, в яких умовах малюк з’являється на світ. Тому доброю звісткою для всіх городян стало відкриття міського пологового будинку, яке відбулося в листопаді цього року.

Чимало гостей зібралося в цей день у дворі перед будинком №1, з якого почалося життя багатьох громадян нашого міста. Серед почесних гостей свята – благодійники, які також доклали чимало зусиль для того, щоб будинок гостинно відчинив свої двері, сяючи новою фарбою, стерильною чистотою і затишком.

Дмитро Олександрович Глущенко разом з іншими підприємцями міста надав посильну допомогу медичному закладу. Чи не приховували радості і багато дякували меценатів завідувач пологовим будинком В. Поліщук, персонал лікарні та породіллі – в новому приміщенні всім буде комфортно. Адже після реконструкції з’явилося багато нових палат і чудово обладнана операційна. Так, завдяки небайдужості і зусиллям патріотів міста задумане стає реальністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *