Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

На виконання статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» Міністерством юстиції України розроблено  Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.

За допомогою простих підказок ресурс допоможе знайти  данні щодо фізичної особи-підприємця, а саме: 

  • Прізвище, ім’я, по-батькові;
  • Місцезнаходження реєстраційної справи;
  • Дані про провадження підприємницької діяльності чи дані про перебування фізичної особи-підприємця у процесі припинення підприємницької діяльності, банкрутства.

Також даний ресурс дозволяє знайти інформацію щодо юридичних осіб. За повним або скорченим найменування, а у разі наявності  кодом  ЄДРПОУ, можна дізнатися:

  • Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності;
  • Ідентифікаційний код юридичної особи;
  • Місцезнаходження юридичної особи;
  • Дані про перебування юридичної особи у процесі припинення чи дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації.

Знайшовши необхідного суб’єкта за допомогою модуля «Детальніше» можна отримати інформацію, яка є у відкритому доступі відповідно до діючого законодавства.

Крім того на сайті, скориставшись платіжною карткою,  існує можливість зробити платний запит. Він дозволяє отримати:  відомості про керівника юридичної особи, відомості про особу, що має право підпису без довіреності юридичної особи та сформувати запит на  будь яку дату. Вартість з 01.01.2016р. складає 50. грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *